• WEDSTRIJDEN

  • Programma THUIS Komende week

    DatumTijdWedstrijd
    20 apr20:00Victoria 35+1 - OSO 35+1
    20 apr20:50Victoria 35+1 - FC Weesp 35+1
    20 apr20:50Victoria VR35+1 - DESTO VR35+1
    20 apr21:35Victoria VR35+1 - HSV'69 VR35+1
    20 apr20:00Victoria VR35+2 - Gooi 't sc VR35+2
    20 apr21:15Victoria VR35+2 - Huizen VR35+1
    21 apr18:00VOVC -
    21 apr18:00VOVC -
    21 apr18:00VOVC -
    21 apr18:00VOVC -
    21 apr15:00Victoria 3 - Hertha 4
    21 apr15:30Victoria JO19-2 - Gooi 't sc JO19-1
    21 apr16:10Victoria JO17-1 - Soest SO JO17-1
    21 apr14:00Victoria JO17-2 - Graveland 's JO17-1
    21 apr13:20Victoria JO17-4 - IVV JO17-3
    21 apr16:00Victoria JO16-1 - AS'80 JO16-1
    21 apr14:15Victoria JO16-3 - KVVA JO16-2
    21 apr12:00Victoria JO15-1 - Hercules JO15-1
    21 apr13:00Victoria JO15-3 - Forza Almere JO15-2
    21 apr12:30Victoria JO15-4 - Argon JO15-5
    21 apr10:15Victoria JO14-1 - Purmersteijn JO14-1
    21 apr13:45Victoria JO14-4 - Graveland 's JO14-2
    21 apr12:15Victoria JO14-5 - VVZ '49 JO14-2
    21 apr11:00Victoria JO13-4 - DWSV JO13-1
    21 apr08:30Victoria JO13-6 - Muiden sc. JO13-1
    21 apr11:30Victoria JO12-3 - SVM JO12-1G
    21 apr10:45Victoria JO12-5 - Cobu Boys JO12-1
    21 apr08:30Victoria JO11-2 - Buitenboys sc. JO11-1
    21 apr11:00Victoria JO11-6 - Geinburgia sv. JO11-2
    21 apr12:15Victoria JO11-7 - Ouderkerk sv. JO11-4
    21 apr09:45Victoria JO10-1 - Purmersteijn JO10-1
    21 apr09:35Victoria JO10-2 - Baarn sv JO10-2
    21 apr08:30Victoria JO9-2 - BFC JO9-5
    21 apr09:35Victoria JO9-4 - DVSU JO9-3
    21 apr08:30Victoria JO9-6 - SDO JO9-3
    21 apr09:35Victoria JO9-10M - Graveland 's JO9-6M
    21 apr08:45Victoria JO9-11M - Altius JO9-4M
    21 apr08:30Victoria JO8-3 - Altius JO8-2
    21 apr08:30Victoria JO8-4 - Loosdrecht JO8-2
    21 apr11:00Victoria MO13-1 - Wasmeer MO13-1
    21 apr09:45Victoria MO11-1 - Buitenboys sc. MO11-1
    21 apr15:30Veteranen - Sparta Veteranen
    22 apr11:30Victoria 2 - DWSV 2
    22 apr11:30Victoria 3 - Hoogland 13
    22 apr11:30Victoria 4 - Roda '46 9
    25 apr08:30VERVANGING TOPLAAG -
    25 apr19:00Victoria JO14-1 - Elinkwijk JO14-1
    25 apr18:30Victoria JO9-1 - Roda '46 JO9-1
    25 apr18:30Victoria JO9-3 - BFC JO9-3
  • Programma UIT Komende week

    DatumTijdWedstrijd
    20 apr20:25Olympia '25 35+1 - Victoria 35+1
    20 apr20:00Gooi 't sc VR35+1 - Victoria VR35+1
    20 apr21:10Faja Lobi KDS VR35+2 - Victoria VR35+1
    20 apr20:25CSW VR35+2 - Victoria VR35+2
    20 apr21:40Loosdrecht VR35+2 - Victoria VR35+2
    21 apr15:00TOV 1 - Victoria 1
    21 apr13:45SDO 3 - Victoria 2
    21 apr12:45IJsselmeervogels JO19-1 - Victoria JO19-1
    21 apr14:00Hees JO19-1 - Victoria JO19-3
    21 apr12:15Zuidvogels HSV De JO19-2 - Victoria JO19-4
    21 apr15:00Hooglanderveen JO17-7 - Victoria JO17-3
    21 apr17:00Waterwijk asc JO16-1 - Victoria JO16-2
    21 apr11:00Fortius asv. JO15-1 - Victoria JO15-2
    21 apr08:30Altius JO14-1 - Victoria JO14-2
    21 apr08:30BFC JO14-3 - Victoria JO14-3
    21 apr11:30Graveland 's JO14-3 - Victoria JO14-6
    21 apr11:55Purmersteijn JO13-1 - Victoria JO13-1
    21 apr10:30Breukelen FC JO13-1 - Victoria JO13-2
    21 apr09:45Vreeswijk JO13-1 - Victoria JO13-3
    21 apr10:00IJsselmeervogels JO13-3 - Victoria JO13-5
    21 apr10:30Sparta Nijkerk JO12-1 - Victoria JO12-1
    21 apr10:30TOV JO12-2 - Victoria JO12-4
    21 apr12:15Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1 - Victoria JO11-1
    21 apr08:30Hoogland JO11-3 - Victoria JO11-3
    21 apr11:30Buitenboys sc. JO11-3 - Victoria JO11-4
    21 apr10:00SV Vechtzoom JO10-2 - Victoria JO10-3
    21 apr09:00Hertha JO10-1 - Victoria JO10-4
    21 apr10:30Laren 99 sv JO10-4 - Victoria JO10-5
    21 apr10:30Buiksloot dvc JO10-3 - Victoria JO10-7
    21 apr08:30Almere FC JO9-1 - Victoria JO9-1
    21 apr09:00Vecht de JO9-1 - Victoria JO9-3
    21 apr10:00Graveland 's JO9-5 - Victoria JO9-7
    21 apr09:45NVC JO9-2 - Victoria JO9-8
    21 apr08:45Breukelen FC JO9-4 - Victoria JO9-9
    21 apr08:30Almere FC JO8-3 - Victoria JO8-1
    21 apr09:30Laren 99 sv JO8-2 - Victoria JO8-2
    21 apr08:30SDO JO8-3 - Victoria JO8-6
    21 apr13:15DOSC JO8-3 - Victoria JO8-7
    21 apr14:15BVV '31 MO17-1 - Victoria MO17-1
    21 apr11:30Maarssen MO15-2 - Victoria MO15-1
    21 apr13:30Hoogland MO15-3 - Victoria MO15-2
    21 apr11:45Meern De MO11-5 - Victoria MO11-2
    25 apr18:30Olympia '25 JO10-1 - Victoria JO10-3