• FORZA Victoria!

    Zaterdag 1 oktober hebben wij uit tegen Forza Almere JO 15-3 gespeeld. De wedstrijd begon met een vriendschappelijk handje schudden op de middencirkel .. en kwam al snel op gang door een mooie goal van ons. Na deze verdiende voorsprong, stonden we echter een kwartier later achter met 2-1. Maar ons team was niet onder de indruk en ging vol vertrouwen op zoek naar de gelijkmaker. En inderdaad, wist Arwin na een mooie rush de 2-2 te maken. De eerste helft ging gelijk op en was spannend, totdat net voor de rust de keeper slecht uittrapte en Roel voor ons team nog mooi voor de pauze de 2-3 binnen schoot. Lekker de rust in!


    De tweede helft gaf een heel ander beeld. Victoria was de bovenliggende partij. Het zat Forza Almere ook niet mee, want hun keeper was geblesseerd, maar bleef zijn best doen. Wij speelden goed samen en het was druk verkeer richting het doel van de tegenstander. Al snel lagen de 2-4. 2-5 en 2-6 achter de doelman, dankzij Arwin, Liam en weer Arwin. Patrick, onze coach, wisselde lekker door en we gingen op zoek naar meer doelpunten. Wel sneu voor Forza Almere was, dat de keeper gewisseld moest worden. Hij had te veel last. De beste speler van Forza Almere (selectie speler), ging op goal staan en deed dat erg goed. Toch lukte het ons door doelpunten van Roel en Daan om uiteindelijk met 2-9 te winnen. En Menno hield zijn doel in de 2e helft helemaal schoon! Iedereen een dikke voldoende en onze 'man of the match' was spits Arwin!