• MO13-1 naar Champions League vrouwen

  Lara , Madelief, Senna en Robine vertellen:

  Wij waren met ons hele team naar Ajax vrouwen geweest het was super leuk. Voor ons zaten mensen die naar elke wedstrijd van Ajax gaan. Ze zongen keihard toen we naar de warming-up aan het kijken waren. Er kwam ook iemand van Ajax TV die 3 kinderen uit ons team interviewde. Dit interview is op Ziggo tv uitgezonden. Na de wedstrijd hebben we handtekeningen verzameld en foto’s gemaakt van de Ajax spelers.
  Lara , Madelief

  Wij waren met ons hele team naar Ajax vrouwen geweest, en het was echt super leuk. Ze hadden 2-0 gewonnen en ze waren super goed! Aan het einde hadden we nog allemaal foto’s gemaakt en handtekeningen verzameld . 3 kinderen uit ons team zijn ook nog geïnterviewd en dat is ook nog op Ajax tv gekomen.
  Senna

  Woensdag gingen we naar de Ajax vrouwen tegen Sparta Praag. Het was een hele gezellige sfeer op de tribunes. Wij zaten met het team voor en naast de “F-side” van de vrouwen. Dat was wel heel leuk!
  Ik vond het heel gezellig samen mat alle meiden bij elkaar. We hadden veel lol en Ajax had ook gewonnen 😀
  Robine