• OnzeClubwinkel heeft iets slims bedacht.

  Gebruik je meestal Google Chrome bij je internet aankopen?

  Installeer dan de Google Chrome Extensie van OnzeClubwinkel in je browser en log eenmalig in.

   

  Zo hoef je er nooit meer aan te denken om via www.onzeclubwinkel.nl naar een webshop te gaan. En spaar je dus altijd automatisch voor onze vereniging wanneer je bij een aangesloten webshop een aankoop of boeking doet.

  >>> Download de extensie hier. <<<

   

  Nog niet aangemeld bij OnzeClubwinkel?

  Het is een superleuke en simpele manier om onze club te sponsoren en er zelf ook voordeel uit te halen. Wanneer je bent aangemeld en een aankoop doet bij een van de 300 aangesloten webshops een aankoop doet, gaat er een deel van het aankoopbedrag naar onze vereniging. Zelf krijg je ook nog bedrag terug. Er komt niks bovenop het aankoopbedrag en het verplicht je tot niks.

   

  Bekende webshops die meedoen zijn onder andere Bol.com, Coolblue, Booking.com, Wehkamp en Media Markt.

   >>> Meld je direct aan. <<<

   

  Alvast bedankt voor je steun en veel shopplezier gewenst!