• Hierbij willen wij namens de jeugdcommissie, hoofdjeugdopleidingen en trainers alle ouders van de Little Stars en Middle Stars attenderen op onderstaande data:

    Maandag 16 september 20:00 – 21:00
    Informatieavond voor ouders. Hier worden tevens de teams bekend gemaakt en het tenue wordt uitgedeeld.

    Woensdag 18 september
    Start trainingen

  • Trainingstijden

  •  

    Little Stars

    MIddle Stars

    13.45 - 14.30 uur

    LS-Zweden

    LS-Spanje

    LS-Uruguay

    MS-Anderlecht

    MS-Napoli

    MS-Bayern

    MS-PSG

  •  

    Little Stars

    MIddle Stars

    14.45 - 15.30 uur

    LS-Portugal

    LS-Nederland

    LS-Ijsland

    LS_Argentinie

    MS-Man. City

    MS-Juventus

    MS-Benfica

    MS-Barcelona

    MS-Arsenal

  •  

    Little Stars

    Middle Stars

    15.45 - 16.30 uur

    LS-Duitsland

    LS-Belgie

    LS-Rusland

    MS-Sporting Lissabon

    MS-AS Roma

    MS-Liverpool

    MS-Chelsea

    MS-Real Madrid

  • Teamindeling Little Stars

  • LS - Duitsland

    LS - Rusland

    LS - Portugal

    LS - Nederland

    Nathan Kuepers 

    Keet de Boer 

    Christopher Hoveling

    Mees van den Broek 

    Noah Toogood 

    Jamie Peperkamp

    Olivier v Workum

    Floris Griffoen

    Jake Kessler

    Valerie Oppedijk

    Ivar Rigter

    Victor Schunck

    Tijl Noordoven

    Amber Grievink

    Max Muster

    Luca Papilaja Roussel

    Julan van Ekeren

    Nur Eman Oazi

    Daniel Renes

    Marius Drinoczy

    Youssef Siamari 

     

    Quince Tresfon

    Teije Burgstede

    Leider: Bec Toogood

    Leider: Marielle

    Leider:  Georgina Mullin 

    Leider: Carlijn van den Broek

    LS Ijsland

    LS - België

    LS - Argentinië

    LS - Uruguay

    Teun van der Horst

    Duuk Ouwerkerk

    Eymen Avci

    Piet de Kam

    Victor Hoogendoorn

    Teun Ouwerkerk

    Emin Atesci

    Teun Spiering

    Kjell den Ouden

    Jacob Tan

    Lute Broekhuizen

    Oscar Timmers

    Jurgen 't Klooster

    Jacob Verschoor 

    Quentin Nodelijk

    Oliver den Ridder

    Osman Ftrawi

    Abel Waning

    Faas Vroom

    Ryan Reek

    Dirk Maijer 

    Berend Wassenaar

    Fabien Fidelin

    Sayfeddine Benchaddour

    Leider: Sander 't Klooster

    Leider:  Martine Kos (FAB)

    Leider: Chiel Broekhuizen

    Leider:  Gijsbert de Kam

    LS - Zweden

    LS - Spanje

       

    Sietse Ten Bras

    Thomas Heere

       

    Floris Nieuwenhuizen

    Jonathan Herland

       

    Floris Bonselaar 

    Kartal Ozer 

       

    Rijk van Arkel 

    Boele van Hellemond

       

    Emile Haddad

    Boet Westerneng

       

    Chianxi Tang

    Noah Wels

       

     Leider: Marco Nieuwenhuizen

    Leider:  Tjitske van Hellemond

       

     

  • Teamindeling Middle Stars

  • MS- Real Madrid

    MS-Anderlecht

    MS-Benfica

    MS-Bayern

    Julius Vos 

    Daniil Onishchenko 

    Ties Weber

    Bernardo Freitas

    Gijs Wijsmuller 

    Yusuke Mizutani 

    Coen Helmond 

    Pepijn v Meeuwen 

    Frederik van Ogtrop

    Pavlos Kotsyfakis 

    Roeland v der Ros

    Joris W van den Oudenweijer

    Rein Zijlstra 

    Aline Schwarz 

    Casper Ahlrichs 

    Stach Braakhekke

    Floris Jager

    Sebastian Pressinger

    Ties Reinoud 

    Pieter Brons

    Willem Noordoven 

     

    Mads Verboom

    Sam van den Eijnden

     Leider: Carolina Zijlstra

    Leider: Manos Kotsyfakis

    Leider:  Michiel Reinout

    Leider: Pieter Brons

    MS-Liverpool

    MS-Chelsea

    MS-Man. City

    MS-Juventus

    Roel de Jong

    Niek van Eijk 

    Finn van Donk 

    Rijk Stultiens 

    Laurens Boeljon 

    Lev Mobach 

    Tom van Groesen 

    Alicia Koelink 

    T'ziah da Costa 

    Tiemen Huisman

    Sebastian Vos

    Mas Boelman 

    Tijn Seesing 

    Krijn Tol

    Sep Geijtenbeek

    Max Zijda 

    Miel Ruijgrok

    Tom Bennekers

    Adam Gons 

    Daan Bruins 

    Derek Tol 

    Ben Dibbits 

    Florian Prinsen

    Bert Maijer

    Leider: Daan Seesing

    Leider: Ruud van Eijk

    Leider: Piet Hein Gons 

    Leider:  Marnix Stultiens 

    MS-Napoli

    MS-Barcelona

    MS-AS Roma

    MS-PSG

    Shreyas Jasti

    Maren Eernstman

    Marcus Suesan

    Rens Stiekema

    Chase Poitras 

    Luna Wijn

    Berend Kleinsmit

    Floris Boerekamp

    George Bond

    Lucas Boel

    Marius Tan 

    Kyano van Winsen

    Charlie Rabiega

    Boaz Kleijmeer

    Felix Verschoor

    Hugo Ros

    Matei Voichescu

    Maxim Smit

    Olivier Grievink

    Sebastian Eke

     

     

     

    Ethan McCloy

    Leider:  Tracy Poitras

    Leider: Sietse Eernstman

    Leider: Gerke Kleinsmit 

     Leider: Marieke Boerenkamp

    MS-Sporting Lissabon

    MS-Arsenal

       

    Samuel Rookmaker

    Finn van Muiswinkel

       

    Zeno Pannenborg

    Mats de Grooth

       

    Floris Elsbeek

    Joep Tillmanns

       

    Taeke Kramer

    Jack Stroobach

       

    Mike Nijholt

     

       

    Pieter Otto

     

       

    Leider: Emile Elsbeek 

     Leider: David Tillmanns