• PROGRAMMA

  • DatumTijdWedstrijdVeldPlaats
    4 apr.08:30Eemnes JO11-3 - Victoria JO11-7veld 2EEMNES
    4 apr.08:30Montfoort S.V.'19 JO14-4 - Victoria JO14-5veld 1MONTFOORT
    4 apr.08:30NiTA JO15-1 - Victoria JO15-5veld 1NIEUWER TER AA
    4 apr.08:30VVZ '49 JO13-3 - Victoria JO13-5veld 1SOEST
    4 apr.08:30CJVV JO12-1 - Victoria JO12-1veld 4AMERSFOORT
    4 apr.08:30AFC Quick 1890 JO11-5 - Victoria JO11-5veld 3AMERSFOORT
    4 apr.09:00Victoria JO13-1 - Alphense Boys JO13-2veld 1 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.09:00Victoria JO13-3 - Abcoude fc JO13-2veld 2 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.09:00Victoria MO13-2 - Roda '46 MO13-2veld 6 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.09:00Waterwijk asc MO11-1 - Victoria MO11-1veld 5ALMERE
    4 apr.09:30VRC JO14-3 - Victoria JO14-4veld 5VEENENDAAL
    4 apr.10:00Victoria MO13-1 - Loosdrecht MO13-1veld 3 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.10:15Westlandia JO16-1 - Victoria JO16-1veld 1NAALDWIJK
    4 apr.10:15Loosdrecht JO14-1 - Victoria JO14-2veld 3LOOSDRECHT
    4 apr.10:15Kampong JO12-7 - Victoria JO12-6veld 3UTRECHT
    4 apr.10:30Victoria JO13-2 - Hooglanderveen JO13-2veld 2 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.10:30Forza Almere JO17-2 - Victoria JO17-32e veldALMERE
    4 apr.10:45Victoria JO15-1 - DVS'33 Ermelo JO15-1veld 1 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.11:00SDO JO12-1 - Victoria JO12-4veld 4BUSSUM
    4 apr.11:30Zuidvogels HSV De MO11-2 - Victoria MO11-2veld 3 ZuidvogelsHUIZEN
    4 apr.11:30Muiden sc. JO16-1 - Victoria JO16-5veld 1MUIDEN
    4 apr.11:30Olympia '25 JO14-1 - Victoria JO14-3veld 2 Olympia'25HILVERSUM
    4 apr.11:30CJVV JO16-3 - Victoria JO16-6veld 4AMERSFOORT
    4 apr.11:45Victoria JO11-6 - Amsvorde JO11-1veld 6 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.11:45Victoria JO11-8 - Victoria JO11-4veld 2 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.11:45Victoria JO11-2 - Eemnes JO11-1veld 3 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.11:45Victoria JO11-3 - Nederhorst vv JO11-1veld 2 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.11:45Buitenboys sc. JO11-1 - Victoria JO11-1veld 3ALMERE
    4 apr.12:00Sparta Nijkerk JO17-1 - Victoria JO17-1veld ANIJKERK GLD
    4 apr.12:15Victoria JO15-4 - Soest SO JO15-3veld 4 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.12:15Victoria JO15-2 - FC Weesp JO15-1veld 5 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.12:15CDW JO14-1 - Victoria JO14-1veld 1WIJK BIJ DUURSTEDE
    4 apr.12:30Victoria 2 - Laren 99 sv 2veld 1 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.12:30AFC Quick 1890 JO13-3 - Victoria JO13-4veld 4AMERSFOORT
    4 apr.13:00Victoria JO15-6 - Abcoude fc JO15-2veld 3 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.13:00Victoria JO12-5 - BFC JO12-5veld 6 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.13:15UVV JO16-2 - Victoria JO16-4veld 2VLEUTEN
    4 apr.14:00Victoria MO15-1 - Gooi 't sc MO15-1veld 2 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.14:00Victoria JO12-3 - BFC JO12-2veld 4 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.14:30Victoria JO16-3 - TOV JO16-1veld 3 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.14:45Graveland 's JO19-1 - Victoria JO19-1veld 1 's GravelandHILVERSUM
    4 apr.15:00Victoria 1 - Maarssen 1veld 1 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.15:00Veteranen - ASCveld 3 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.15:05Jonathan JO19-6 - Victoria JO19-5veld 6ZEIST
    4 apr.15:15Victoria JO16-2 - UVV JO16-1veld 4 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.15:15Jonathan MO17-1 - Victoria MO17-1veld 4ZEIST
    4 apr.15:25Victoria JO19-3 - Focus '07 JO19-3veld 2 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.16:05Victoria MO19-1 - CSW MO19-2veld 3 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.16:30Victoria JO19-4 - Graveland 's JO19-3veld 5 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.16:30Graveland 's 2 - Victoria 4veld 3 's GravelandHILVERSUM
    4 apr.16:50Victoria JO17-2 - Laren 99 sv JO17-1veld 4 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.17:00Victoria 3 - Zuidvogels HSV De 5veld 1 VictoriaLOOSDRECHT
    4 apr.17:10Victoria JO19-2 - Hees JO19-1veld 2 VictoriaLOOSDRECHT
    10 apr.20:00Hercules VR30+2 - Victoria VR30+1veld 1 HerculesUTRECHT
    11 apr.12:30Hees JO19-2 - Victoria JO19-4veld 2SOEST