• CONTACT HET WEDSTRIJDSECRETARIAAT

  • Het wedstrijdsecretariaat is verantwoordelijk voor de planning van alle wedstrijden en de daarbij behorende veld- en kleedkamerindeling. Daarnaast zijn zij aanwezig op de wedstrijddagen (zaterdag en zondag) voor de volgende activiteiten:

    • Gereed maken van de velden (doeltjes/hoekvlaggen neerzetten, middle/little stars veldjes uitzetten, doeltjes vastslaan)
    • het ontvangen van bezoekende teams
    • Uitdelen van wedstrijdballen, fluitjes en vlaggen
    • Verwerken van de wedstrijduitslagen (Sportlink)
    • Begeleiden van controle spelerspassen en invullen digitale wedstrijdformulier (vanaf JO11-1 en JO12)
    • Beantwoorden van vragen langs de velden.

    Voor vragen/verzoeken van wedstrijdwijzigingen kun je contact opnemen met de betreffende coördinator van de jeugdcommissie

  • FunctieNaamE-mailMobiel
    JeugdvoorzitterJeroen Hilbertsjeroen.hilberts@me.com06 46198911
    Coördinator JO16-JO19Eloise van Ouwerkerkevanouwerkerk@gmail.com06 48781922
    Coördinator JO13-JO14-JO15Dirk Schipperdirkvictoriao11@gmail.com06 42744879
    Coördinator JO12Loraine Rosmullerlorainerosmuller@gmail.com06 10303731
    Coördinator JO11Joost Koelega victoria1893.o11@xs4all.nl 06 50436371
    Coördinator JO10Claudia Ebelingclaudiaebeling@gmail.com06 47244477
    Coördinator JO9Tjarko Erdtsiecktjarkoerdtsieck@live.nl06 22145200
    Coördinator JO8Rens Vliegenthart rens@rensvliegenthart.com 06 22652200
    Coördinator Meisjes OnderbouwPatricia van Schaikmeisjesvoetbal@victoria1893.nl06 24203298
    Coördinator Meisjes BovenbouwRuben Dekkermeisjesvoetbal@victoria1893.nl06 24133191
    Coördinator Little & Middle StarsL. Dammerslittle.middle.stars@victoria1893.nl06 30142263