• BESTUUR 

  • FunctieNaamE-mailMobiel
    VoorzitterWilliam Kootvoorzitter@victoria1893.nl06 22788700
    SecretarisEdwin van Eijksecretaris@victoria1893.nl06 21800366
    PenningmeesterRobert Schouten a.i.financieel@victoria1893.nl06 26490199
    Bestuurslid Voetbal & TCDaan van der Heijdenvoetbal@victoria1893.nl06 53994609
    Bestuurslid Samenwerking & RespectBarbara Stolk 06 28782354
    Bestuurslid JeugdMichel van den Munckhofjeugdvoorzitter@victoria1893.nl06 22747045
    Bestuurslid Communicatie Mathieu Bakkercommunicatie@victoria1893.nl06 23627097
    Bestuurslid Sponsoring Stefan de Haassponsoring@victoria1893.nl06 57508757
    Bestuurslid Senioren Raymond Geurtsenraymond.geurtsen@fcklap.nl06 57943027
  • In memoriam ere-voorzitter en ere-lid Niek Kreugel

    Het Bestuur maakt tot haar leedwezen bekend het overlijden van ere-voorzitter ere-lid Niek ...

    Lees verder

    1 van pagina 13