• Victoria O10-3

  • Programma
    DatumTijdWedstrijdDetails
    23 jun11:00JO13-1 - JO13-1 HVV
    23 jun12:00JO17-2 - JO17-2 Roda 46
    23 jun13:00JO19-1 - JO19-1 Jonathan
    25 jun19:15JO13-1 - JO13-1 NVC
    27 jun17:30JO11-1 - JO11-1 BFC
    27 jun19:00JO14-1 - JO14-1 BFC
    30 jun08:00 -
    30 jun08:00 -
    30 jun09:00JO8-1/2 - JO8-1/2 4 luik
    30 jun11:00JO10-1/2 - JO10-1/2 UVV
    30 jun11:00JO11-2 - JO11-2 UVV
    30 jun12:00JO11-1 - JO11-1 UVV
    30 jun14:00JO17-2 - JO17-2 HVV
  • Leiding

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling
    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Glopper, Oscar de
    Klamer, Stefan
    Leurdijk, Joep
    Mourik, Thijs van
    Schie, Lucas van
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Victoria JO10-3 (B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO10-332016
    2Gooi 't sc JO10-132016
    3Wasmeer JO10-232016
    4Olympia '25 JO10-230030
    Poulestanden Victoria JO10-3 (B4335 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 3e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO10-311003
    2SVM JO10-110010
    Poulestanden Victoria JO10-3 (0263 Onder 10 competitie (najaar))
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Wasmeer JO10-2980124
    2Hooglanderveen JO10-5980124
    3Gooi 't sc JO10-1961219
    4DOSC JO10-31061319
    5Victoria JO10-3951316
    6Olympia '25 JO10-2942314
    7Eemnes JO10-2933312
    8Laren 99 sv JO10-392258
    9BFC JO10-591174
    10Hoogland JO10-591083
    11Breukelen FC JO10-490181
    12BZC'13 JO10-100000
    Poulestanden Victoria JO10-3 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1VV De Dreef JO10-110100030
    2Meern De JO10-51081125
    3Victoria JO10-31062220
    4VIOD JO10-11060418
    5Maarssen JO10-41041513
    6Sporting '70 JO10-4940512
    7CSW JO10-11040612
    8Kampong JO10-6831410
    9SV Vechtzoom JO10-21031610
    10PVCV JO10-882339
    11OSM '75 JO10-3102177
    12DESTO JO10-690090
    Poulestanden Victoria JO10-3 (B4325 B4352 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Loosdrecht JO10-110101
    2Victoria JO10-310101
    Poulestanden Victoria JO10-3 (B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO10-311003
    2Waterwijk asc JO10-410010
    Poulestanden Victoria JO10-3 (B4340 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 4e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Olympia '25 JO10-111003
    2Victoria JO10-310010