• Victoria O10-4

  • Programma
    DatumTijdWedstrijdDetails
    23 jun11:00JO13-1 - JO13-1 HVV
    23 jun12:00JO17-2 - JO17-2 Roda 46
    23 jun13:00JO19-1 - JO19-1 Jonathan
    25 jun19:15JO13-1 - JO13-1 NVC
    27 jun17:30JO11-1 - JO11-1 BFC
    27 jun19:00JO14-1 - JO14-1 BFC
    30 jun08:00 -
    30 jun08:00 -
    30 jun09:00JO8-1/2 - JO8-1/2 4 luik
    30 jun11:00JO10-1/2 - JO10-1/2 UVV
    30 jun11:00JO11-2 - JO11-2 UVV
    30 jun12:00JO11-1 - JO11-1 UVV
    30 jun14:00JO17-2 - JO17-2 HVV
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Leiding

    Geen informatie

  • Team indeling
    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Korthals Altes, Rein
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Victoria JO10-4 (B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1VIOD JO10-122006
    2Victoria JO10-432016
    3SVM JO10-231023
    4Hercules JO10-520020
    Poulestanden Victoria JO10-4 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO10-411100130
    2Waterwijk asc JO10-51090127
    3Graveland 's JO10-31190227
    4Huizen JO10-5971122
    5Altius JO10-31170421
    6Zuidvogels HSV De JO10-31051416
    7BFC JO10-51151516
    8AS'80 JO10-81142514
    9Buitenboys sc. JO10-10940512
    10Hertha JO10-1113089
    11Olympia '25 JO10-3102177
    12SDO JO10-4112187
    13Nederhorst JO10-1G112187
    14Wasmeer JO10-41000100
    Poulestanden Victoria JO10-4 (0263 Onder 10 competitie (najaar))
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Sporting Almere JO10-51090127
    2Huizen JO10-51071222
    3Graveland 's JO10-31071222
    4Zuidvogels HSV De JO10-3962120
    5Victoria JO10-4962120
    6Altius JO10-31060418
    7BFC JO10-7941413
    8SDO JO10-41041513
    9AS'80 JO10-91032511
    10Waterwijk asc JO10-7931510
    11SCH '44 JO10-373049
    12Loosdrecht JO10-2102086
    13Laren 99 sv JO10-4101184
    14Eemnes JO10-31100110