• Victoria O11-4

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    19 mrt.18:30JO13-2007-1 - JO13-2007-1 SO Soest
    23 mrt.08:30LS&MS -
    23 mrt.11:15Sporting Almere JO11-5 - Victoria JO11-4
    23 mrt.15:45Veteranen - Hercules
    27 mrt.18:30JO13-2007-1 - JO13-2007-1 WVHEDW
    30 mrt.08:30LS&MS -
    30 mrt.11:40Victoria JO11-4 - Forza Almere JO11-1
    30 mrt.15:00Veteranen - Kampong
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumUitslagDetails
    Victoria JO11-4 - GeuzenMiddenmeer JO11-316 mrt.7 - 3
    Zuidvogels HSV De JO11-3 - Victoria JO11-49 mrt.3 - 1
  • Leiding

    Geen informatie

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Barwegen, Thijs
    Goedgedrad, Brenten
    Korthals Altes, Rein
    Raskeyn, Sam
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Victoria JO11-4 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Graveland 's JO11-311110033
    2Wasmeer JO11-31291228
    3Eemdijk JO11-11290327
    4BFC JO11-41080224
    5Victoria JO11-41172223
    6VVJ JO11-21262420
    7Sporting Almere JO11-51150615
    8Altius JO11-41150615
    9Zuidvogels HSV De JO11-31240812
    10Nieuwland ASC JO11-31240812
    11Buitenboys sc. JO11-81240812
    12DOSC JO11-4123099
    13CJVV JO11-31220106
    14Eemnes JO11-31211104

    Poulestanden Victoria JO11-4 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Olympia '25 JO11-133009
    2Graveland 's JO11-332016
    3Victoria JO11-431023
    4Altius JO11-430030

    Poulestanden Victoria JO11-4 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Buitenboys sc. JO11-9440012
    2AS'80 JO11-6431010
    3BVV '31 JO11-1431010
    4Huizen JO11-543019
    5SDO JO11-332016
    6Zuidvogels HSV De JO11-332016
    7Forza Almere JO11-131023
    8Victoria JO11-441033
    9Sporting Almere JO11-541033
    10BFC JO11-741033
    11GeuzenMiddenmeer JO11-330030
    12Waterwijk asc JO11-540040