• Victoria O12-2

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    19 mrt.18:30JO13-2007-1 - JO13-2007-1 SO Soest
    23 mrt.08:30LS&MS -
    23 mrt.10:00Graveland 's JO12-2 - Victoria JO12-2
    23 mrt.15:45Veteranen - Hercules
    27 mrt.18:30JO13-2007-1 - JO13-2007-1 WVHEDW
    30 mrt.08:30LS&MS -
    30 mrt.14:00Victoria JO12-2 - Olympia '25 JO12-1
    30 mrt.15:00Veteranen - Kampong
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
    6 apr.08:30LS&MS -
    6 apr.14:00Victoria JO12-2 - BFC JO12-4
  • Leiding

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumUitslagDetails
    Hooglanderveen JO12-4 - Victoria JO12-29 mrt.4 - 1
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baal, Wouter van
    Bachum, Casper van
    Bergsma, Rem
    Kruit, Timoti
    Sehn, Lenny
    Warringa, Moritz
  • Ben je benieuwd naar de laatste berichten van de jongens van O12-2? Kijk snel op hun Instagram account.

  • Poulestanden Victoria JO12-2 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPIM
    1AS'80 JO12-188000
    2BFC JO12-187010
    3Buitenboys sc. JO12-197020
    4Graveland 's JO12-196030
    5Laren 99 sv JO12-195040
    6Abcoude fc JO12-195040
    7Victoria JO12-282060
    8Cobu Boys JO12-181070
    9Sporting Almere JO12-270160
    10Waterwijk asc JO12-190180

    Poulestanden Victoria JO12-2 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPIM
    1Laren 99 sv JO12-132010
    2Graveland 's JO12-132010
    3Victoria JO12-231020
    4BFC JO12-231020

    Poulestanden Victoria JO12-2 (0254 Onder 12 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPIM
    1Nieuwland ASC JO12-244000
    2Baarn sv JO12-133000
    3Olympia '25 JO12-143010
    4Altius JO12-242110
    5Hooglanderveen JO12-442110
    6DOSC JO12-142110
    7IJsselmeervogels JO12-141210
    8Spakenburg JO12-141120
    9Victoria JO12-221010
    10Graveland 's JO12-251040
    11Loosdrecht JO12-130030
    12BFC JO12-450050