• Victoria O13-1

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    19 mrt.18:30JO13-2007-1 - JO13-2007-1 SO Soest
    23 mrt.08:30LS&MS -
    23 mrt.11:30Victoria JO13-1 - PVCV JO13-1
    23 mrt.15:45Veteranen - Hercules
    27 mrt.18:30JO13-2007-1 - JO13-2007-1 WVHEDW
    30 mrt.08:30LS&MS -
    30 mrt.10:30Unicum JO13-1 - Victoria JO13-1
    30 mrt.15:00Veteranen - Kampong
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
    6 apr.08:30LS&MS -
    6 apr.10:15Bennekom JO13-1 - Victoria JO13-1
  • Leiding

    NaamFunctieMobiel
    AfgeschermdTrainer/coach
    Geurtsen, RaymondTeammanager
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumUitslagDetails
    Sparta Nijkerk JO13-1 - Victoria JO13-116 mrt.2 - 3
    Victoria JO13-1 - VVOG JO13-19 mrt.6 - 0
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bergsma, Storm
    Geurtsen, Beau
    Harte, Senna
    Heesemans, Joran
    Jager, Jort
    Kaart, Jules
    Schmitz, Guus
    Staal, Martijn
    Verhoef, Jip
    Vlot, Oscar
    Westerik, Julian
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Deze pagina kan gekoppeld worden aan een Flickr pagina, Facebook of Twitter account.
  • Poulestanden Victoria JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1BFC JO13-133009
    2Victoria JO13-131114
    3SDO JO13-131114
    4Hercules JO13-130030

    Poulestanden Victoria JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Jonathan JO13-115112235
    2Bennekom JO13-115103233
    3PVCV JO13-11595132
    4Abcoude fc JO13-11585229
    5Unicum JO13-11383227
    6Victoria JO13-11490527
    7Elinkwijk JO13-11473424
    8VVOG JO13-115321011
    9CDW JO13-115321011
    10Zeewolde JO13-115311110
    11Sparta Nijkerk JO13-11521127
    12DVS'33 Ermelo JO13-11511134

    Poulestanden Victoria JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1DOVO JO13-111003
    2Elinkwijk JO13-111003
    3FC Amsterdam JO13-111003
    4Fortuna Wormerveer sv JO13-111003
    5Meern De JO13-111003
    6RCH JO13-111003
    7Sporting Martinus JO13-111003
    8Jong Holland JO13-111003
    9Roda '46 JO13-111003
    10WV-HEDW JO13-211003
    11Dijk De asv JO13-111003
    12Foresters (de) JO13-111003
    13Abcoude fc JO13-111003
    14IJsselmeervogels JO13-111003
    15BFC JO13-111003
    16Bilt De FC JO13-111003
    17RAP sv. JO13-211003
    18Velsen Rkvv JO13-111003
    19Volendam (rkav) JO13-111003
    20WV-HEDW JO13-111003
    21AFC 34 JO13-111003
    22Huizen JO13-111003
    23PVCV JO13-111003
    24Koninklijke HFC JO13-111003
    25Ajax AFC JO13-211003
    26FC Driebergen JO13-111003
    27Delta Sports '95 FC JO13-111003
    28Hollandia JO13-111003
    29Onze Gezellen JO13-111003
    30LSVV JO13-111003
    31SDZ JO13-111003
    32Jonathan JO13-111003
    33Geinoord Nieuwegein JO13-111003
    34DESTO JO13-1G11003
    35Nieuwland ASC JO13-111003
    36Hoofddorp s.v. JO13-110010
    37Koninklijke HFC JO13-310010
    38Sporting Almere JO13-110010
    39Woudenberg JO13-110010
    40MSV '19 JO13-110010
    41Maarssen JO13-110010
    42DEM (RKVV) JO13-110010
    43Bloemendaal JO13-110010
    44VVIJ JO13-110010
    45V.V. Bergen JO13-110010
    46ST Schagen/SRC JO13-110010
    47Victoria JO13-110010
    48BFC JO13-210010
    49KFC JO13-110010
    50AFC Quick 1890 JO13-110010
    51Focus '07 JO13-110010
    52Buiksloot dvc JO13-110010
    53Fortius asv. JO13-110010
    54Koedijk JO13-110010
    55Overbos sv. JO13-110010
    56PVCV JO13-210010
    57Abcoude fc JO13-210010
    58Limmen JO13-110010
    59AFC JO13-310010
    60Swift JO13-110010
    61ADO '20 JO13-110010
    62RKAVIC JO13-110010
    63SDZ JO13-210010
    64OFC JO13-110010
    65CSW JO13-110010
    66Koninklijke HFC JO13-210010
    67Volendam (rkav) JO13-210010
    68ZSGOWMS JO13-110010
    69JSV Nieuwegein JO13-110010
    70OSM '75 JO13-110010