• Victoria O13-2

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    29 feb.10:30Victoria JO13-2 - IVV JO13-1
    7 mrt.10:45TOV JO13-1 - Victoria JO13-2
    14 mrt.10:30Victoria JO13-2 - Cobu Boys JO13-1
  • Leiding

    NaamFunctieMobiel
    Geelen, Roan vanTrainer/coach
    Jurjens, SabineTeammanager
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baal, Wouter van
    Dumitrescu, Luca
    Heinsius, Sem
    Jurjens, Alexander
    Oudshoorn, Finn
    Schipper, Boaz
    Walet, Sep
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Victoria JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO13-233009
    2Eemdijk JO13-132016
    3Graveland 's JO13-131023
    4Altius JO13-330030

    Poulestanden Victoria JO13-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Baarn sv JO13-1980124
    2TOV JO13-11072123
    3Roda '46 JO13-2952217
    4Laren 99 sv JO13-11052317
    5CJVV JO13-1943215
    6Victoria JO13-21043315
    7VVZA JO13-1931510
    8Amsvorde JO13-11031610
    9Hooglanderveen JO13-2103079
    10Houten JO13-382066
    11AS'80 JO13-4101093

    Poulestanden Victoria JO13-2 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO13-211003
    2Abcoude fc JO13-210010

    Poulestanden Victoria JO13-2 (B3820 Onder 13 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO13-211003
    2DOSC JO13-110010

    Poulestanden Victoria JO13-2 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1TOV JO13-1440012
    2Cobu Boys JO13-1440012
    3Victoria JO13-233009
    4Baarn sv JO13-143019
    5Hooglanderveen JO13-242117
    6Laren 99 sv JO13-141124
    7Almere FC JO13-231023
    8VVZA JO13-131023
    9Eemnes JO13-131023
    10AS'80 JO13-340131
    11Graveland 's JO13-140131
    12Waterwijk asc JO13-440040

    Poulestanden Victoria JO13-2 (B3880 Onder 13 beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Cobu Boys JO13-111003
    2Houten JO13-211003
    3FC Aalsmeer JO13-300000
    4AMVJ JO13-100000
    5DESTO JO13-200000
    6Dirkshorn JO13-100000
    7HSV JO13-100000
    8Ilpendam JO13-100000
    9IVV JO13-100000
    10PVC JO13-100000
    11Stormvogels ijvv JO13-100000
    12TABA afc JO13-100000
    13Victoria JO13-200000
    14vv Zwanenburg JO13-100000
    15Roda '46 JO13-210010
    16KGB JO13-110010