• Victoria O13-3

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    29 feb.09:00Legmeervogels JO13-2 - Victoria JO13-3
    7 mrt.16:00AS'80 JO13-4 - Victoria JO13-3
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Leiding

    NaamFunctieMobiel
    Klijnman, SuzanneTeammanager
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bachum, Casper van
    Bekkum, Justin van
    Bergsma, Rem
    Chukwu, Robin
    Huisers, Olivier
    Huisers, Teun
    Klijnman, Thijs
    Sehn, Lenny
    Vicens, Dani
    Warringa, Moritz
    Wilt, Luc van der
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Victoria JO13-3 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO13-333009
    2Nederhorst vv JO13-132016
    3BFC JO13-530121
    4Olympia '25 JO13-130121

    Poulestanden Victoria JO13-3 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO13-31081125
    2VVZ '49 JO13-21071222
    3BFC JO13-51062220
    4Nieuwland ASC JO13-31062220
    5AFC Quick 1890 JO13-31052317
    6VVZA JO13-2933312
    7CJVV JO13-21032511
    8Hoogland JO13-41032511
    9VOP JO13-192349
    10Hooglanderveen JO13-4102086
    11Soest SO JO13-31000100

    Poulestanden Victoria JO13-3 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO13-311003
    2Argon JO13-310010

    Poulestanden Victoria JO13-3 (B3880 Onder 13 beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Achterveld SV JO13-100000
    2Badhoevedorp sc. JO13-100000
    3BFC JO13-400000
    4BOL JO13-100000
    5Brederodes JO13-200000
    6Buitenboys sc. JO13-300000
    7HBOK JO13-100000
    8Hercules Zaandam sc JO13-100000
    9Jonathan JO13-400000
    10Kampong JO13-400000
    11Legmeervogels JO13-200000
    12Medemblik FC JO13-100000
    13Olympia Haarlem JO13-200000
    14Victoria JO13-300000
    15Vitesse 22 JO13-100000
    16VVZ '49 JO13-200000

    Poulestanden Victoria JO13-3 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Abcoude fc JO13-243019
    2SDO JO13-343019
    3BFC JO13-442117
    4Wasmeer JO13-142117
    5Victoria JO13-342026
    6Geinburgia sv. JO13-142026
    7AS'80 JO13-442026
    8Altius JO13-241124
    9Muiderberg sc. JO13-141124
    10Buitenboys sc. JO13-341124
    11BVV '31 JO13-141124
    12Zuidoost United JO13-241033