• Victoria O14-1

  • Programma
    DatumTijdWedstrijdDetails
    19 jan.08:30JO8-1 en JO8-2 - JO8-1 en JO8-2 AFC
    19 jan.08:45JO14-2 - JO14-1 Woerden
    19 jan.09:40JO9-8M - JO9-9M Victoria
    19 jan.10:30JO13-1 - JO13-1 Legmeervogels
    19 jan.11:00JO17-2 - JO16-1 Hoogland
    19 jan.11:30JO17-1 - JO17-1 Jonathan
    19 jan.12:00JO10-2 - JO9-2 Victoria
    19 jan.17:00VOVC -
    19 jan.17:30VOVC -
    19 jan.17:30VOVC -
    19 jan.18:15VOVC -
    22 jan.20:30Victoria 1 - SC 't Gooi
    22 jan.20:30Zaterdag 1 - Zaterdag 1 't Gooi
    23 jan.18:30JO13-2007-1 - JO13-2007-1 Jonathan
    26 jan.08:30LS&MS -
    26 jan.10:45JO13-1 - JO13-1 AFC '34
    26 jan.12:45JO17-2 - JO17-1 IJFC
    26 jan.13:30Jonathan JO14-1 - Victoria JO14-1
    26 jan.15:00Veteranen - HVV
    26 jan.15:30JO19-1 - JO19-1 Woerden
    26 jan.16:30JO15-1 - JO15-1 Hollandia
    30 jan.19:00JO15-1 - JO15-1 Kolping Boys
  • Leiding
    NaamFunctieMobiel
    Koning, John deTeammanager
    Voorbij, MaxTrainer/coach
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling
    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Beek, Pablo van
    Geerts, Braz
    Heijden, Job van der
    Knorren, David
    Koning, Max de
    Kruit, Maxwell
    Linthorst, Kees
    Pavert, Stijn van de
    Pieterman, Merlijn
    Stam, Jimme
    Stut, Raphaƫl
  • Poulestanden Victoria JO14-1 (0243 Onder 14 competitie (najaar))
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-11183027
    2DCG Rksv JO14-11181225
    3DEM (RKVV) JO14-11181225
    4Volendam (rkav) JO14-11172223
    5Foresters (de) JO14-11170421
    6AS'80 JO14-11152417
    7Bloemendaal JO14-11150615
    8Abcoude fc JO14-11141613
    9Dijk De asv JO14-1112369
    10Castricum FC JO14-1112187
    11DWS afc JO14-1112096
    12KFC JO14-11110103
    Poulestanden Victoria JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-133009
    2Bilt De FC JO14-132016
    3Hercules JO14-131023
    4SVM JO14-130030
    Poulestanden Victoria JO14-1 (B9410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-111003
    2Graveland 's JO14-110010
    Poulestanden Victoria JO14-1 (B9420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 2e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-111003
    2Hoogland JO14-110010
    Poulestanden Victoria JO14-1 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1FC Amsterdam JO14-100000
    2Buitenveldert sc. JO14-100000
    3DCG Rksv JO14-100000
    4DEM (RKVV) JO14-100000
    5Excelsior R. JO14-100000
    6FC 's-Gravenzande JO14-100000
    7HVV JO14-100000
    8Jonathan JO14-100000
    9Roda '46 JO14-100000
    10UVS JO14-100000
    11Victoria JO14-100000
    12Volendam (rkav) JO14-100000
    Poulestanden Victoria JO14-1 (B9480 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1/8 finales)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1AFC 34 JO14-100000
    2FC Amsterdam JO14-100000
    3BFC JO14-100000
    4Buitenveldert sc. JO14-100000
    5Elinkwijk JO14-100000
    6Fortuna Wormerveer sv JO14-100000
    7Hoofddorp s.v. JO14-100000
    8Jonathan JO14-200000
    9Meern De JO14-100000
    10Roda '46 JO14-200000
    11SDOB JO14-100000
    12SDZ JO14-100000
    13Victoria JO14-100000
    14Volendam (rkav) JO14-100000
    15Zeeburgia avv JO14-100000
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com