• Victoria JO14-3

  • Programma
    DatumTijdWedstrijdDetails
    23 jun11:00JO13-1 - JO13-1 HVV
    23 jun12:00JO17-2 - JO17-2 Roda 46
    23 jun13:00JO19-1 - JO19-1 Jonathan
    25 jun19:15JO13-1 - JO13-1 NVC
    27 jun17:30JO11-1 - JO11-1 BFC
    27 jun19:00JO14-1 - JO14-1 BFC
    30 jun08:00 -
    30 jun08:00 -
    30 jun09:00JO8-1/2 - JO8-1/2 4 luik
    30 jun11:00JO10-1/2 - JO10-1/2 UVV
    30 jun11:00JO11-2 - JO11-2 UVV
    30 jun12:00JO11-1 - JO11-1 UVV
    30 jun14:00JO17-2 - JO17-2 HVV
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Leiding
    NaamRolMobiel
    AfgeschermdOverige staf
    AfgeschermdOverige staf
  • Team indeling
    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bokhorst, Sem van
    Kralingen, Sander van
    Mutsaers, Jamie
    Peski, Theo van
    Westbroek, Roel
    Wilms, Niek
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Victoria JO14-3 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SDO JO14-110100030
    2Baarn sv JO14-11181225
    3Hoogland JO14-51180324
    4Victoria JO14-31170421
    5Hooglanderveen JO14-31161419
    6Huizen JO14-11151516
    7Soest SO JO14-31050515
    8Wasmeer JO14-21134413
    9AS'80 JO14-31140712
    10TOV JO14-2111194
    11BFC JO14-3111194
    12Almere FC JO14-390363
    Poulestanden Victoria JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Altius JO14-133009
    2SVM JO14-132016
    3Victoria JO14-331023
    4Graveland 's JO14-230030
    Poulestanden Victoria JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-31191128
    2SDO JO14-11190227
    3Wasmeer JO14-1880024
    4AS'80 JO14-31162320
    5BFC JO14-3950415
    6BVV '31 JO14-11150615
    7Zuidvogels HSV De JO14-11041513
    8Graveland 's JO14-2831410
    9Almere FC JO14-3103079
    10Huizen JO14-2103079
    11Buitenboys sc. JO14-2101184
    12Muiderberg sc. JO14-11110103