• Victoria JO14-3

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Leiding

    NaamRolMobiel
    AfgeschermdOverige staf
    Booijen, DennisOverige staf
  • Team indeling

    Naam
    Boer, Max den
    Booijen, Joshua
    Brummelman, Tom
    Dommele, Figo van
    Egels, Niels
    Freijters, Koen
    Gent, Roald van
    Halma, Merijn
    Jenster, Mike
    Kawesa, Deshawn
    Lippincott, Jakob
    Quaaden, Giel
    Schonherr, Mauro
    Staal, Wout
    Valkengoed, Quinten van
    Verbeek, Mees
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Victoria JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-333009
    2Laren 99 sv JO14-232016
    3SDO JO14-231023
    4BFC JO14-430030

    Poulestanden Victoria JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-31081125
    2Maarssen JO14-2971122
    3UVV JO14-1961219
    4Montfoort S.V.'19 JO14-21043315
    5JSV Nieuwegein JO14-2841313
    6Hercules JO14-2941413
    7Delta Sports '95 FC JO14-2940512
    8Delta Sports '95 FC JO14-31031610
    9VVIJ JO14-372147
    10Geinoord Nieuwegein JO14-271063
    11PVCV JO14-4101093

    Poulestanden Victoria JO14-3 (B9410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-311003
    2NVC JO14-110010

    Poulestanden Victoria JO14-3 (B9420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-311003
    2Almere FC JO14-310010

    Poulestanden Victoria JO14-3 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SDO JO14-1540112
    2Almere FC JO14-133009
    3Laren 99 sv JO14-143019
    4Waterwijk asc JO14-353029
    5Olympia '25 JO14-132016
    6Ouderkerk sv. JO14-132016
    7Hooglanderveen JO14-252036
    8Victoria JO14-341033
    9DRC JO14-141033
    10Zuidvogels HSV De JO14-151043
    11Buitenboys sc. JO14-230030

    Poulestanden Victoria JO14-3 (B9480 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Volendam (rkav) JO14-511003
    2Onze Gezellen JO14-311003
    3Aurora JO14-111003
    4Duinrand S JO14-111003
    5VVIJ JO14-411003
    6DOVO JO14-411003
    7SVMM JO14-111003
    8ST Sint Boys/Vesdo JO14-110101
    9Con Zelo JO14-110101
    10Kampong JO14-610010
    11Victoria JO14-310010
    12Dijk De asv JO14-310010
    13Elinkwijk JO14-110010
    14FC Uitgeest JO14-310010
    15Spakenburg JO14-210010
    16HSV'69 JO14-110010