• Victoria O14-5

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    19 mrt.18:30JO13-2007-1 - JO13-2007-1 SO Soest
    23 mrt.08:30LS&MS -
    23 mrt.12:30Victoria JO14-5 - Zuidvogels HSV De JO14-4
    23 mrt.15:45Veteranen - Hercules
    27 mrt.18:30JO13-2007-1 - JO13-2007-1 WVHEDW
    30 mrt.08:30LS&MS -
    30 mrt.09:45Eemnes JO14-1 - Victoria JO14-5
    30 mrt.15:00Veteranen - Kampong
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
    30 mrt.18:00VOVC -
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumUitslagDetails
    Nieuwland ASC JO14-1 - Victoria JO14-516 mrt.0 - 2
    Victoria JO14-5 - ST VVZ'49/Hees JO14-19 mrt.5 - 1
  • Leiding

    NaamFunctieMobiel
    Meijer, JoostTeammanager
    Verver, MartijnTeammanager
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bruin, Zeger
    Eijnden, Max van den
    Lukassen, Pascal
    Meijer, Pip
    Rheenen, Jesse van
    Schade, Matthijs
    Steijaert, Mauro
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Victoria JO14-5 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1DOB JO14-111100130
    2Argon JO14-11182126
    3Breukelen FC JO14-21180324
    4Kockengen JO14-11170421
    5PVCV JO14-51162320
    6Muiden sc. JO14-11160518
    7Legmeervogels JO14-31160518
    8Victoria JO14-51051416
    9SDO JO14-31131710
    10DRC JO14-1111194
    11FC Weesp JO14-2111194
    12DIOS sv. JO14-41000100

    Poulestanden Victoria JO14-5 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-533009
    2BFC JO14-532016
    3Wasmeer JO14-330121
    4SDO JO14-330121

    Poulestanden Victoria JO14-5 (B9410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-511003
    2DOSC JO14-210010

    Poulestanden Victoria JO14-5 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria JO14-5440012
    2Wasmeer JO14-343019
    3Zuidvogels HSV De JO14-443019
    4Cobu Boys JO14-232016
    5Nieuwland ASC JO14-142026
    6DOSC JO14-142026
    7BFC JO14-442026
    8ST VVZ'49/Hees JO14-131023
    9SEC JO14-231023
    10Laren 99 sv JO14-231023
    11SDO JO14-341033
    12Eemnes JO14-140040

    Poulestanden Victoria JO14-5 (B9480 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Westzaan JO14-211003
    2Always Forward JO14-411003
    3Purmerend JO14-311003
    4Houten JO14-411003
    5Focus '07 JO14-311003
    6Argon JO14-111003
    7Eemdijk JO14-110101
    8Veenendaal JO14-110101
    9DOB JO14-110101
    10Victoria JO14-510101
    11Vogelenzang sv. JO14-110010
    12PVCV JO14-310010
    13Houten JO14-510010
    14ST Schagen/SRC JO14-310010
    15Legmeervogels JO14-310010
    16VVS 46 JO14-110010