• Naam Functie Mobiel Email
    Stijn van 't HooftTechnische staf06 18331505 stijnvanthooft@hotmail.com
    Krijn Prinsen Technische staf 06 16450851 k.prinsen7@upcmail.nl
    Martin Langhout Medische staf 06 53508468 martinlanghout@gmail.com
    Hank Oude Reimer Overige staf 06 55791472 hank.oudereimer@oudereimer.nl
    Pieter Atema Overige staf 06 40395259 pieter904@gmail.com
  • Speler
    Wesley Roof
    Hugo Oude Reimer
    Kasper Leenen
    Rik Letteboer
    Remy de Wilde
    Tjibbe Buruma
    Dimitri Krommenhoek
    Amo van Ham
    Rik Langhout
    Nunu Alexandre
    Wilco de Birk
    Ivanildo Darson
    Jim van der Scheer
    Mohamed El sobki
    Stijn Westerhout
    Wassim Yarray
    Okacha Bankodad
    Daniel van Veen
    Roman Rahmani
    Mohamed Alsheikh Balal
    Ben Sarfati
  • Wedstrijdverslagen

    Victoria krijgt deksel op de neus Ook de tweede bekerwedstrijd heeft Victoria niet het resultaat gebracht waar op werd gehoopt. In de slotseconde werd een krappe voorsprong weggegeven; 1-1. De middag [...]

    Lees verder

    Op deze zonnige zaterdag trad Victoria aan voor de eerste bekerwedstrijd en trof als gastheer Abcoude. Ondanks nog een handvol afwezigen en geblesseerden stond er toch nog een representatief elftal op[...]

    Lees verder

    Voor aanvang van de wedstrijd zei ik al tegen mijn vrouw: “belangrijkste in deze fase met oefenwedstrijden is dat we weer heel van het veld afstappen” . Helaas bedriegt mijn voorgevoel m doorgaans[...]

    Lees verder

    1 van pagina 6

  • PROGRAMMA

    DatumTijdWedstrijdDetails
    14 dec.14:30Meern De 1 - Victoria 1
  • UITSLAGEN

    WedstrijdDatumUitslagDetails
    Victoria 1 - JSV Nieuwegein 17 dec.1 - 1
    Maarssen 1 - Victoria 130 nov.5 - 0
  • Poulestanden Victoria 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Victoria 133009
    2Zuidvogels HSV De 132016
    3Veensche Boys 131023
    4FC Weesp 130030

    Poulestanden Victoria 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Loosdrecht 11173124
    2Delta Sports '95 FC 11171322
    3Maarssen 11171322
    4Almere FC 11162320
    5IJFC 11161419
    6Meern De 11152417
    7BFC 11144316
    8Nieuwland ASC 11151516
    9Victoria 11133512
    10JSV Nieuwegein 11125411
    11Geinoord Nieuwegein 11124510
    12Waterwijk asc 1112369
    13Benschop 1111558
    14CDW 1111376

    Poulestanden Victoria 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1CSW 111003
    2Loosdrecht 111003
    3SVL 111003
    4PVCV 111003
    5AFC Quick 1890 111003
    6SDO11003
    7Houten 111003
    8Huizen 111003
    9Montfoort S.V.'19 111003
    10Valleivogels 111003
    11Breukelen FC 111003
    12Kampong 111003
    13Spakenburg 211003
    14VVZA 111003
    15Argon 111003
    16Victoria 111003
    17Zuidvogels HSV De 111003
    18Hees 111003
    19Roda '46 111003
    20Roda '46 111003
    21Eemdijk11003
    22Scherpenzeel 111003
    23Vriendenschaar 111003
    24DHSC11003
    25IJFC 111003
    26CJVV 110010
    27APWC 110010
    28AH'78 110010
    29FC Hilversum 110010
    30Elinkwijk 110010
    31Hercules 210010
    32TOV 110010
    33Kampong 210010
    34NiTA 110010
    35Olympia '25 110010
    36sva Papendorp 110010
    37Almere FC 110010
    38Bilt De FC 110010
    39HDS 110010
    40VVIJ 110010
    41Odysseus '91 110010
    42SCH '44 110010
    43VVZ '49 110010
    44Renswoude 110010
    45VIOD 110010
    46DOSC 110010
    47Lopik 110010
    48Laren 99 sv 110010
    49Kockengen 110010
    50SVP 110010

    Poulestanden Victoria 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1DWOW 111003
    2Zouaven (de) 111003
    3AFC 34 111003
    4De Dijk11003
    5JOS Watergraafsmeer11003
    6Purmersteijn11003
    7Roda '46 111003
    8Pancratius Rksv 111003
    9AFC 111003
    10Huizen 111003
    11Velsen Rkvv11003
    12RKAV Volendam11003
    13Hollandia11003
    14RODA '23 Rksv 111003
    15SDZ 111003
    16Scherpenzeel 111003
    17Zandvoort s.v. 111003
    18Montfoort S.V.'19 111003
    19Olympia Haarlem 111003
    20Valleivogels 111003
    21WV-HEDW 111003
    22Victoria 111003
    23IJFC 111003
    24Kolping Boys 111003
    25Merino's de 111003
    26VVS 46 111003
    27DHSC11003
    28Loosdrecht 111003
    29Purmersteijn 111003
    30RCZ 111003
    31Spakenburg 211003
    32Fortuna Wormerveer11003
    33CSW 111003
    34AFC 211003
    35HBOK 111003
    36Argon 100000
    37Hauwert 65 100000
    38Vrone 110010
    39ASV Arsenal 110010
    40Zuidvogels HSV De 110010
    41Eemdijk10010
    42Houten 110010
    43FC Den Helder 110010
    44OSV 110010
    45Roda '46 110010
    46FC Uitgeest 110010
    47Breukelen FC 110010
    48IJmuiden vv. 110010
    49SVL 110010
    50ZSGOWMS 110010
    51Zwaluwen 30 HCSV 110010
    52Legmeervogels 110010
    53Hoofddorp s.v. 110010
    54VVW 110010
    55AFC Quick 1890 110010
    56SCW 110010
    57SDO10010
    58Spirit 30 (SC) 110010
    59PVCV 110010
    60Sporting Krommenie 110010
    61Vriendenschaar 110010
    62VVZA 110010
    63JVC 110010
    64VSV 110010
    65Hees 110010
    66Kampong 110010
    67Schagen United 110010
    68Wartburgia asv 110010
    69BSM sv 110010
    70FC Blauw-Wit Beursbengels 110010
    71Monnickendam 110010
    72CDW 110010
  • Laatste nieuws Victoria 1

    Versterking Victoria 1 voor seizoen 2019-2020  met Jordy, Beau, Bryan en Roy.

    Volgend seizoen komen een aantal spelers HC & FC Victoria 1893 versterken, Wij stellen ze graag aan U voor. Jordy Arp Jordy is inmiddels een bekende binnen onze club. Dit seizoen had Jordy als ...

    Barcelona 2019
    22 jan 2019
    Barcelona 2019

    1 van pagina 7