• ALGEMENE INFORMATIE VOLVO VOVC

    In 10 jaar tijd is de Victoria Ouder Voetbal Competitie (VOVC) uitgegroeid tot een bijzonder mooie competitie binnen onze voetbalvereniging Victoria. In de VOVC gaan 16 teams, bestaande uit ouders (die lid worden van Victoria en van de KNVB) van jeugdleden, leden en oudleden in teams van 7 man de strijd aan op een half voetbalveld.

    Dit gebeurt eens in de 2-3 weken op de zaterdagmiddag rond 18.00 uur. Er wordt altijd 'thuis' gespeeld, zodat de wedstrijden niet een té groot deel van het voor iedereen kostbare weekend opslokken.

    Om het risico van blessures tot een minimum te beperken en het plezier tot een maximum te verhogen zijn tackles niet toegestaan en wordt er gespeeld in 2 divisies.

    De VOLVO VOVC is dé manier om weer lekker in beweging te komen en fit te worden/blijven. Bovendien is er de befaamde derde helft in het clubhuis, waar je nieuwe en oude Victorianen ontmoet.

    Redenen genoeg om deelname te overwegen, je aan te sluiten bij een team en de ingeslapen voetbalcarrière nieuw leven in te blazen.

    Het lidmaatschap bij de VOVC kost per jaar EUR 110,-.

    Geïnteresseerd? Meer informatie? Neem contact op met:
    Raymond Geurtsen (raymond.geurtsen@fcklap.nl) of
    Bruno de Haas (bruno@dehaasprojecten.nl)

  • Wedstrijdprogramma

    Programma seizoen 2017 - 2018

    Zaterdag 7 juli - 14.00 uur tot ...
     
    Schema volgt, maar hou rekening met start tussen 14.00 en 15.00 uur!!

     

     

  • Standen

    Stand in de Eredivisie VOVC
     
    Team
    Wedstrijden
    Punten
    Doelpunten Doel-
      Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Voor Tegen saldo
    1 Wonderboys 14 11 3 0 36 72 23 49
    2 Canibaalse Boys 14 7 3 4 24 65 58 7
    3 Salvador 14 7 0 7 21 47 47 0
    4 FC Kip 12 6 2 4 20 55 43 12
    5 FC Dob 12 5 2 5 17 54 46 8
    6 Boca Seniors 12 4 4 4 16 37 43 -6
    7 Blaugrana 13 4 2 7 14 47 60 -13
    8 Forza Azzurri 13 0 0 13 0 29 86 -57

     

    Stand in de Eerste Divisie VOVC
     
    Team
    Wedstrijden
    Punten
    Doelpunten Doel-
      Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Voor Tegen saldo
    1 The Oudcast 13 9 4 0 31 63 21 42
    2 Talpapa's 13 8 2 3 26 51 38 13
    3 Kanaries 14 8 2 4 26 41 33 8
    4 De Ploeg 14 7 3 4 24 40 42 -2
    5 Hillywood 12 7 1 4 22 53 28 25
    6 Papalermo's 14 2 3 9 9 24 46 -22
    7 Actif XL 13 2 1 10 7 32 66 -34
    8 Atletico De Baan 13 2 0 11 6 27 57 -30

     

  • TEAM INFORMATIE

     

    TEAM TEAMLEIDER 06-NUMMER E-MAIL
    Actif XL Alex Ruiter 06-55714741 ellen.alex@kpnmail.nl
    Blaugrana Tjeerd Meinardi 06-25329482  tjeerd.meinardi@tomtom.com
    Boca Seniors Louis van der Wiele  06-31045819 louisvanderwiele@gmail.com
    Canibaalse Boys Jos Paardekoper 06-53911276 jos@paardekoopermail.nl
    De Baan Jurjen Lagas 06-81675200 Jurjenlagas@hotmail.com
    De Ploeg Marco Willemse 06-42437375 marco@willemse.hu
    FC Dob Robert Schouten 06-26490199 schoutenrobert@hotmail.com
    FC Kip Richard Mauer 06-52096268 richard.mauer@shell.com
    Forza Azzurri Chris van Bekkum 06-39750404 chvbekkum@gmail.com
    Kanaries Lars Lommen 06-81935598 larslommen@me.com
    Papalermo's Jeroen Keus 06-51123190 jeroenkeus@gmail.com
    Talpapa's Daan Nengerman 06-51154429 daan.nengerman@gmail.com
    Salvador Dick van Schooneveld 06-51367430 dickvanschooneveld@xs4all.nl
    Hillywood Raymond de Wit 06-24694092 raymond@wiver.nl
    The Outcast Gert-Jan 06 23271313 gvdstar38@hotmail.com
    Wonderboys Bruno de Haas 06-83949842 bruno@dehaasprojecten.nl