• Victoria 1 ZA woensdag speeldag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Victoria 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wasmeer 1540133171612
    2TOB Rksv 3064022320312
    3Palm 164021916312
    4Victoria 1431027101710
    5Altius 143102214810
    6Team Vos 253112721610
    7AH'78 152031519-46
    8Baron De 152032132-116
    9Zuidvogels HSV De 14112141404
    10Adelaars zvv 441031632-163
    11Laren 99 sv 150052028-80
    12Laren 99 sv 250051226-140

    Poulestanden Victoria 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria 11100150153
    2Graveland 's 11001015-150

    Poulestanden Victoria 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 3000000000
    2Victoria 100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boersma, SamTeamspeler
    Buruma, TjibbeTeamspeler
    Emma's, EmmanuelTeamspeler
    Faust, TychoTeamspeler
    Langhout, RikTeamspeler
    Leenen, KasperTeamspeler
    Sarfati, BenTeamspeler
    Sluijter, NielsTeamspeler
    Steinvoort, RoyTeamspeler
    Vloon, HugoTeamspeler
    Vrakking, CharleyTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Victoria 1

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    6,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd