• Victoria 3 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 13:30Victoria 3 - Altius 5Sportpark Loosdrecht
    30 okt. 12:30Altius 4 - Victoria 3Sportpark Berestein
    6 nov. 16:00Victoria 3 - Gooi 't sc 3Sportpark Loosdrecht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Victoria 3 - IJsselmeervogels 55 - 3
    9 okt.Nederhorst vv 3 - Victoria 36 - 2
  • Poulestanden Victoria 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 43300141139
    2Nederhorst vv 34301249159
    3Gooi 't sc 3430115699
    4Victoria 34301201379
    5Loosdrecht 4321012397
    6Zuidvogels HSV De 5311189-14
    7IJsselmeervogels 521016603
    8SVM 3310235-23
    9Huizen 44103612-63
    10OSO 2100129-70
    11Graveland 's 33003411-70
    12NVC 24004333-300

    Poulestanden Victoria 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria 3320110646
    2IJsselmeervogels 6320110826
    3Eemnes 331028803
    4VVZ '49 43102511-63

    Poulestanden Victoria 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 500000000
    2Victoria 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baaden, Bas vanTeamspeler
    Bottenheft, ThomTeamspeler
    Boxmeer, Koen vanTeamspeler
    Dorresteijn, Chevy vanTeamspeler
    Hek, PepijnTeamspeler
    Kingma, MarkTeamspeler
    Koppenol, ThierryTeamspeler
    Lambour, ArjanTeamspeler
    Medendorp, MichaTeamspeler
    Mekenkamp, FelixTeamspeler
    Pleiter, BrunoTeamspeler
    Spaans, ScottTeamspeler
    Toekiran, RubenTeamspeler
    Visser, WilcoTeamspeler
    Vledder, Fernando vanTeamspeler
    Vos, DaanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    Victoria 3

    VS

    Altius 5

    23 oktober 202113:30 uur
    Sportpark Loosdrecht veld 3-Victoria

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Victoria 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd