• Victoria 3 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 jan. 14:30Graveland 's 3 - Victoria 3Sportpark Berestein
    29 jan. 16:00Victoria 3 - OSO 2Sportpark Loosdrecht
    5 feb. 14:30Huizen 4 - Victoria 3Sportpark Wolfskamer
    12 feb. 16:00Victoria 3 - Nederhorst vv 3Sportpark Loosdrecht
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Victoria 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Loosdrecht 498104283425
    2Victoria 31071238221622
    3IJsselmeervogels 5750223131015
    4Altius 4850322111115
    5Zuidvogels HSV De 584222316714
    6Nederhorst vv 394052934-512
    7SVM 393152124-310
    8Gooi 't sc 383052330-79
    9Graveland 's 372051420-66
    10NVC 281161048-384
    11Huizen 49117921-124
    12OSO 22011512-71

    Poulestanden Victoria 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria 3320110646
    2IJsselmeervogels 6320110826
    3Eemnes 331028803
    4VVZ '49 43102511-63

    Poulestanden Victoria 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 511002203
    2Victoria 310012200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baaden, Bas vanTeamspeler
    Bottenheft, ThomTeamspeler
    Boxmeer, Koen vanTeamspeler
    Dorresteijn, Chevy vanTeamspeler
    Hek, PepijnTeamspeler
    Kingma, MarkTeamspeler
    Koppenol, ThierryTeamspeler
    Lambour, ArjanTeamspeler
    Medendorp, MichaTeamspeler
    Mekenkamp, FelixTeamspeler
    Pleiter, BrunoTeamspeler
    Spaans, ScottTeamspeler
    Toekiran, RubenTeamspeler
    Visser, WilcoTeamspeler
    Vledder, Fernando vanTeamspeler
    Vos, DaanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Graveland 's 3

    VS

    Victoria 3

    22 januari 202214:30 uur
    Sportpark Berestein veld 3-'s Graveland

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Victoria 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd