• Victoria JO14-4 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 12:30Altius JO14-2 - Victoria JO14-4Sportpark Berestein
    10 dec. 09:00Victoria JO14-4 - Olympia '25 JO14-1Sportpark Loosdrecht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.Huizen JO14-2 - Victoria JO14-43 - 1
    19 nov.Victoria JO14-4 - Graveland 's JO14-23 - 3
  • Poulestanden Victoria JO14-4 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria JO14-4541030131713
    2Altius JO14-254012982112
    3BFC JO14-4522110918
    4Huizen JO14-352031229-176
    5Graveland 's MO14-14013611-51
    6Graveland 's JO14-34004724-170

    Poulestanden Victoria JO14-4 ( 2e klasse (2e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Huizen JO14-244001731412
    2Graveland 's JO14-243101771010
    3Nederhorst vv JO14-14301229139
    4Olympia '25 JO14-152031222-106
    5Altius JO14-24103815-73
    6SDO JO14-25104714-73
    7Victoria JO14-44013821-131

    Poulestanden Victoria JO14-4 ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 2 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC JO14-300000000
    2Amsvorde JO14-100000000
    3AS'80 JO14-500000000
    4Buitenveldert sc. JO14-100000000
    5DESTO JO14-200000000
    6DOSC JO14-200000000
    7DOVO JO14-200000000
    8DRC JO14-100000000
    9Duinrand S JO14-100000000
    10DVSA JO14-100000000
    11s.v. Enkhuizen JO14-100000000
    12Forza Almere JO14-100000000
    13Graveland 's JO14-100000000
    14Hercules JO14-300000000
    15Hoofddorp s.v. JO14-400000000
    16Hooglanderveen JO14-200000000
    17Houten JO14-200000000
    18JOS Watergraafsmeer JO14-100000000
    19JSV Nieuwegein JO14-1JM00000000
    20Koninklijke HFC JO14-200000000
    21Legmeervogels JO14-200000000
    22Medemblik FC JO14-100000000
    23Meern De JO14-300000000
    24Merino's de JO14-100000000
    25Montfoort S.V.'19 JO14-100000000
    26Nederhorst vv JO14-100000000
    27Nieuwland ASC JO14-100000000
    28ODIN 59 JO14-200000000
    29OSM '75 JO14-100000000
    30Ouderkerk sv. JO14-100000000
    31Purmersteijn JO14-200000000
    32Reiger Boys JO14-100000000
    33RKAVIC JO14-300000000
    34RKDES JO14-1JM00000000
    35RKEDO JO14-100000000
    36SCPB'22 JO14-100000000
    37SDZ JO14-300000000
    38Sloterdijk avv. JO14-100000000
    39SVIJ JO14-100000000
    40TOB Rksv JO14-100000000
    41TOS-Actief JO14-100000000
    42Victoria JO14-400000000
    43Volendam (rkav) JO14-200000000
    44Vriendenschaar JO14-100000000
    45Vrone JO14-100000000
    46VVIJ JO14-400000000
    47VVS 46 JO14-100000000
    48VVW JO14-100000000
    49Waterwijk asc JO14-100000000
    50Waterwijk asc JO14-300000000
    51FC Weesp JO14-100000000
    52WV-HEDW JO14-200000000
    53Zandvoort s.v. JO14-100000000
    54ZSGOWMS JO14-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alink, LasseTeamspeler
    Gerlacius van Swinderen, CharlieTeamspeler
    Metsemakers, VincentTeamspeler

    Er zijn 14 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Altius JO14-2

    VS

    Victoria JO14-4

    03 december 202212:30 uur
    Sportpark Berestein veld 3-Altius

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Victoria JO14-4

    0390 Onder 14 (2e fase)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd