• Victoria VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Victoria VR30+1 (204 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU VR30+13300111109
    2Faja Lobi KDS VR30+332106157
    3VSC VR30+2311110824
    4Victoria VR30+111005233
    5Hercules VR30+3310268-23
    6Overbos sv. VR30+1310237-43
    7Zwaluwen Utrecht '11 VR30+1302169-32
    8Kampong VR30+2100105-50
    9PVC VR30+1200206-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireTeamspeler
    Frankfoort, Babs vanTeamspeler
    Gielen, EllenTeamspeler
    Gooijer, Sandra deTeamspeler
    Heijden, Eveline van derTeamspeler
    Kusters, MarionTeamspeler
    Murkes, MiekeTeamspeler
    Schaik, Patricia vanTeamspeler
    Wheatley, LoraineTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireOverige stafTeammanager
    Lampie, MarjanOverige stafTeammanager
    Ounallah, CarolynOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Victoria VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd