• Gezocht: Keepster Dames 30+

    Victoria is voor Dames 30+ nog op zoek naar een leuke, sportieve dame die ons team wil versterken als keepster.

    Woensdag trainen wij van 20.30– 22.00 uur. Vrijdag spelen we competitie 7x7

    Heb je interesse? Meldt je dan even aan bij:
    Elvire Brouwer
    damesvoetbal@victoria1893.nl

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 apr. 20:30Faja Lobi KDS VR30+2 - Victoria VR30+1Sportpark Humphrey Mijnals
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 apr.Victoria VR30+1 - DVSU VR30+14 - 1
  • Poulestanden Victoria VR30+1 ( 1e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Abcoude fc VR30+115130290236739
    2Benschop VR30+215122183226138
    3VVU Ardahanspor VR30+11572651401123
    4Kampong VR30+11564533201322
    5Hercules VR30+1156454940922
    6DVSU VR30+1155463135-419
    7Victoria VR30+1156183358-2519
    8VSC VR30+2153482738-1113
    9Faja Lobi KDS VR30+21532101775-5811
    10PVC VR30+11521121780-637
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireTeamspeler
    Engelsman, Vera denTeamspeler
    Gielen, EllenTeamspeler
    Gooijer, Sandra deTeamspeler
    Heijden, Eveline van derTeamspeler
    Hoenderdal, Yentl van 'tTeamspeler
    Kusters, MarionTeamspeler
    Lampie, MarjanTeamspeler
    Mulder, SandraTeamspeler
    Schaik, Patricia vanTeamspeler
    Vries, Kate deTeamspeler
    Wheatley, LoraineTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireOverige stafTeammanager
    Gielen, EllenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Faja Lobi KDS VR30+2

    VS

    Victoria VR30+1

    26 april 202420:30 uur
    Sportpark Humphrey Mijnals veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Victoria VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitievorm 7x7

    2,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,87

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Victoria VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw