• Victoria VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 okt. 20:00Victoria VR30+1 - Kampong VR30+2Sportpark Loosdrecht
    5 nov. 20:00AS'80 VR30+1 - Victoria VR30+1Sportpark Klein Brandt
    19 nov. 20:00Victoria VR30+1 - Hercules VR30+3Sportpark Loosdrecht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 okt.VVU Ardahanspor VR30+1 - Victoria VR30+11 - 0
  • Poulestanden Victoria VR30+1 (204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VSC VR30+144001911812
    2AS'80 VR30+13210172157
    3Hercules VR30+1421113587
    4VVU Ardahanspor VR30+142114227
    5VSC VR30+2420212756
    6Hercules VR30+34202617-116
    7Faja Lobi KDS VR30+2411247-34
    8PVC VR30+13102513-83
    9Victoria VR30+14103610-43
    10Kampong VR30+24004224-220
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireTeamspeler
    Frankfoort, Babs vanTeamspeler
    Gielen, EllenTeamspeler
    Gooijer, Sandra deTeamspeler
    Heijden, Eveline van derTeamspeler
    Hoenderdal, Yentl van 'tTeamspeler
    Kusters, MarionTeamspeler
    Murkes, MiekeTeamspeler
    Schaik, Patricia vanTeamspeler
    Wheatley, LoraineTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireOverige stafTeammanager
    Lampie, MarjanOverige stafTeammanager
    Ounallah, CarolynOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Victoria VR30+1

    VS

    Kampong VR30+2

    22 oktober 202120:00 uur
    Sportpark Loosdrecht veld 1-Victoria

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Victoria VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd