• Victoria VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 20:30Victoria VR30+1 - Kampong VR30+2Sportpark Loosdrecht
    4 feb. 19:45VSC VR30+1 - Victoria VR30+1Sportpark Koningsweg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Victoria VR30+1 (204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VSC VR30+176013663018
    2AS'80 VR30+175113663016
    3Hercules VR30+1751132102216
    4Faja Lobi KDS VR30+273131011-110
    5Victoria VR30+16303191459
    6VSC VR30+26303191639
    7VVU Ardahanspor VR30+17214515-107
    8Hercules VR30+37214935-267
    9PVC VR30+16114726-194
    10Kampong VR30+26006337-340
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireTeamspeler
    Frankfoort, Babs vanTeamspeler
    Gielen, EllenTeamspeler
    Gooijer, Sandra deTeamspeler
    Heijden, Eveline van derTeamspeler
    Hoenderdal, Yentl van 'tTeamspeler
    Kusters, MarionTeamspeler
    Murkes, MiekeTeamspeler
    Schaik, Patricia vanTeamspeler
    Wheatley, LoraineTeamspeler
    Zijlstra, CarolinaTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireOverige stafTeammanager
    Lampie, MarjanOverige stafTeammanager
    Ounallah, CarolynOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Victoria VR30+1

    VS

    Kampong VR30+2

    28 januari 202220:30 uur
    Sportpark Loosdrecht veld 1-Victoria

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Victoria VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7

    3,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd