• Victoria VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 20:00Victoria VR30+1 - Kampong VR30+2Sportpark Loosdrecht
    23 okt. 20:00DVSU VR30+1 - Victoria VR30+1Sportpark Lunetten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Victoria VR30+1 (204 Vrouwen 30+ vrijdag (7x7))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU VR30+122007166
    2Faja Lobi KDS VR30+321102114
    3Victoria VR30+111005233
    4VSC VR30+221017523
    5Hercules VR30+321016423
    6Overbos sv. VR30+121013303
    7Zwaluwen Utrecht '11 VR30+1201136-31
    8Kampong VR30+2100105-50
    9PVC VR30+1200206-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brouwer, ElvireTeamspeler
    Frankfoort, Babs vanTeamspeler
    Gielen, EllenTeamspeler
    Gooijer, Sandra deTeamspeler
    Heijden, Eveline van derTeamspeler
    Kusters, MarionTeamspeler
    Murkes, MiekeTeamspeler
    Schaik, Patricia vanTeamspeler
    Wheatley, LoraineTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireOverige stafTeammanager
    Lampie, MarjanOverige stafTeammanager
    Ounallah, CarolynOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Victoria VR30+1

    VS

    Kampong VR30+2

    02 oktober 202020:00 uur
    Sportpark Loosdrecht veld 1-Victoria

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Victoria VR30+1

    204 Vrouwen 30+ vrijdag (7x7)

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd