• Victoria VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumUitslagDetails
    VSC VR30+2 - Victoria VR30+111 okt.7 - 3
  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    25 okt.20:00Victoria VR30+1 - PVC VR30+1
    8 nov.20:00Victoria VR30+1 - Waterwijk asc VR30+2
    22 nov.20:00Victoria VR30+1 - Hercules VR30+2
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireOverige stafTeammanager
    Lampie, MarjanOverige stafTeammanager
    Ounallah, CarolynOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    Brouwer, ElvireTeamspeler
    Gielen, EllenTeamspeler
    Kusters, MarionTeamspeler
    Ounallah, CarolynTeamspeler
    Schaik, Patricia vanTeamspeler
    Wheatley, LoraineTeamspeler
  • Poulestanden Victoria VR30+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc VR30+23300179
    2Kampong VR30+12200126
    3Overbos sv. VR30+1320126
    4DVSU VR30+13201-46
    5VSC VR30+2210133
    6PVC VR30+1210123
    7PVCV VR30+12101-33
    8Victoria VR30+12002-50
    9Hercules VR30+22002-120
    10Vecht de VR30+13003-120