• Victoria VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    6 mrt.20:00DVSU VR30+1 - Victoria VR30+1
    13 mrt.20:00Victoria VR30+1 - VSC VR30+2
    27 mrt.20:00Waterwijk asc VR30+2 - Victoria VR30+1
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireOverige stafTeammanager
    Lampie, MarjanOverige stafTeammanager
    Ounallah, CarolynOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    Brouwer, ElvireTeamspeler
    Gielen, EllenTeamspeler
    Kusters, MarionTeamspeler
    Ounallah, CarolynTeamspeler
    Schaik, Patricia vanTeamspeler
    Wheatley, LoraineTeamspeler
  • Poulestanden Victoria VR30+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc VR30+21111006533
    2VSC VR30+2108115225
    3Kampong VR30+1117041521
    4DVSU VR30+111623720
    5PVCV VR30+111515-616
    6Victoria VR30+110505615
    7Overbos sv. VR30+111416-1113
    8Hercules VR30+210118-494
    9PVC VR30+111119-324
    10Vecht de VR30+110037-473