• Victoria VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumUitslagDetails
    Waterwijk asc VR30+2 - Victoria VR30+127 mrt.
  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    10 apr.20:00Hercules VR30+2 - Victoria VR30+1
    17 apr.20:00Vecht de VR30+1 - Victoria VR30+1
    24 apr.20:30Overbos sv. VR30+1 - Victoria VR30+1
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ElvireOverige stafTeammanager
    Lampie, MarjanOverige stafTeammanager
    Ounallah, CarolynOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    Brouwer, ElvireTeamspeler
    Gielen, EllenTeamspeler
    Kusters, MarionTeamspeler
    Ounallah, CarolynTeamspeler
    Schaik, Patricia vanTeamspeler
    Wheatley, LoraineTeamspeler
  • Poulestanden Victoria VR30+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc VR30+21111006533
    2VSC VR30+2108115225
    3Kampong VR30+1128041924
    4DVSU VR30+1127231123
    5Overbos sv. VR30+112516-816
    6PVCV VR30+112516-916
    7Victoria VR30+111506215
    8Hercules VR30+210118-494
    9PVC VR30+111119-324
    10Vecht de VR30+111038-513