• Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeldDetails
    4 okt.20:00SVM JO16-1 - Victoria JO16-4veld 2
    5 okt.17:00Saestum MO11-1 - Victoria MO11-1veld 3 B
    5 okt.21:05Laren 99 sv 3 - Victoria 1Sportcentrum de Biezem/Klaas Bouthal veld 1
    6 okt.16:30Victoria JO11-1 - Waterwijk asc JO11-1veld 3-Victoria A
    7 okt.20:00Victoria VR30+2 - Eemnes VR30+1veld 1 A
    7 okt.20:30Wasmeer VR30+1 - Victoria VR30+2veld 1 B
    7 okt.21:00Victoria VR30+2 - Gooi 't sc VR30+2veld 1 B
    7 okt.22:00Olympia '25 VR30+1 - Victoria VR30+2veld 1 B
    8 okt.08:30Victoria JO13-1 - FC Amsterdam JO13-1veld 1-Victoria
    8 okt.08:30Victoria JO11-1 - BFC JO11-1veld 3-Victoria A
    8 okt.08:30Victoria JO9-5 - BFC JO9-6veld 2-Victoria B2
    8 okt.08:30Victoria JO9-7 - SDO JO9-3veld 2-Victoria A2
    8 okt.08:30Victoria JO8-8 - Gooi 't sc, JO8-2JMveld 6-Victoria A1
    8 okt.08:30Victoria JO8-7 - Huizen JO8-4veld 6-Victoria A2
    8 okt.08:30Victoria JO9-4 - VVZ '49 JO9-2veld 2-Victoria B1
    8 okt.08:30Victoria JO8-4 - Maarssen JO8-2veld 2-Victoria A1
    8 okt.08:30Huizen JO12-3 - Victoria JO12-4veld 6-Huizen B
    8 okt.08:30Hercules JO11-2 - Victoria JO11-2veld 4-Hercules B
    8 okt.08:30VVZ '49 JO10-4 - Victoria JO10-10veld 5 A2
    8 okt.08:30DHSC JO8-1 - Victoria JO8-2veld 2 B1
    8 okt.08:30Altius JO8-3 - Victoria JO8-5veld 4-Altius B1
    8 okt.08:30LS & MS - LS&MSveld 3-Victoria B
    8 okt.08:45WV-HEDW JO8-1 - Victoria JO8-106-veld 5-WVHEDW KG2 (alleen B-categorie) A1 - KG2
    8 okt.09:00AFC 34 JO12-1JM - Victoria JO12-1veld 3 B
    8 okt.09:15Maarssen JO11-3 - Victoria JO11-304-veld 4-Maarssen B
    8 okt.09:30Victoria JO10-6 - Hooglanderveen JO10-6veld 2-Victoria B2
    8 okt.09:30Victoria JO10-3 - Kampong JO10-4veld 2-Victoria A1
    8 okt.09:30Victoria JO10-9 - Vecht de JO10-1veld 2-Victoria B1
    8 okt.09:30Victoria JO10-4 - Olympia '25 JO10-1veld 2-Victoria A2
    8 okt.09:30Victoria JO9-3 - BFC JO9-5veld 6-Victoria A2
    8 okt.09:30Victoria MO10-2 - GVVV MO10-1veld 6-Victoria A1
    8 okt.09:30Huizen JO10-4 - Victoria JO10-7veld 7-Huizen A2
    8 okt.09:30Wasmeer JO10-2 - Victoria JO10-5veld 5 B2
    8 okt.09:45BFC JO11-5 - Victoria JO11-4veld 4 A
    8 okt.09:45Hoogland JO9-1 - Victoria JO9-1veld 2 B1
    8 okt.10:10Victoria JO16-1 - Buitenboys sc. JO16-1veld 1-Victoria
    8 okt.10:15Nieuwland ASC JO12-2 - Victoria JO12-5veld 4 B
    8 okt.10:30Victoria MO15-1 - Nederhorst vv MO15-1veld 3-Victoria
    8 okt.10:30DEM (RKVV) JO15-1 - Victoria JO15-1veld 1
    8 okt.10:30SV Vechtzoom JO11-1 - Victoria JO11-6veld 1 B
    8 okt.10:30Gooi 't sc JO10-1JM - Victoria JO10-8veld 1-'t Gooi B1
    8 okt.10:30SV Vechtzoom JO9-1 - Victoria JO9-6veld 1 A1
    8 okt.10:30Graveland 's JO9-3 - Victoria JO9-8veld 3-'s Graveland A2
    8 okt.10:30VVZ '49 JO17-2 - Victoria JO17-5veld 1
    8 okt.10:30Wasmeer MO10-1 - Victoria MO10-1veld 5 B1
    8 okt.10:45Victoria JO11-7 - BFC MO11-1veld 6-Victoria A
    8 okt.10:45Victoria JO11-5 - Laren 99 sv JO11-2veld 2-Victoria B
    8 okt.10:45Victoria JO11-9 - Loosdrecht JO11-2veld 2-Victoria A
    8 okt.10:45Breukelen FC JO10-1 - Victoria JO10-1veld 3 B2
    8 okt.11:00SDO MO13-1 - Victoria MO13-2veld 2
    8 okt.11:10Volendam (rkav) JO17-1 - Victoria JO17-1veld 7
    8 okt.11:15Laren 99 sv JO8-2 - Victoria JO8-3veld 5 B1
    8 okt.11:30Huizen JO12-4 - Victoria JO12-6veld 6-Huizen A
    8 okt.11:40Sporting '70 MO20-2 - Victoria MO20-1veld 4-Sporting'70
    8 okt.12:00Victoria 3 - Graveland 's 4veld 4-Victoria
    8 okt.12:00DESTO JO9-1 - Victoria JO9-2veld 4 A2
    8 okt.12:15Victoria O23-1 - AFC 34 O23-1veld 1-Victoria
    8 okt.12:15Victoria JO12-7 - Waterwijk asc JO12-2veld 6-Victoria A
    8 okt.12:15Victoria JO12-3 - Eemnes JO12-1veld 2-Victoria B
    8 okt.12:15Victoria JO16-2 - FC Aalsmeer JO16-2veld 5-Victoria
    8 okt.12:15Victoria MO11-1 - Meern De MO11-3veld 2-Victoria A
    8 okt.12:30Victoria JO14-1 - Houten JO14-1veld 3-Victoria
    8 okt.12:30Waterwijk asc 2 - Victoria 2veld 2
    8 okt.12:45AS'80 JO18-1 - Victoria JO18-1veld 1
    8 okt.13:00Huizen JO11-5 - Victoria JO11-8veld 6-Huizen B
    8 okt.14:00Victoria JO10-2 - Wasmeer JO10-1veld 6-Victoria A1
    8 okt.14:00Victoria 4 - Montfoort S.V.'19 4veld 2-Victoria
    8 okt.14:15Victoria MO13-1 - DVSU MO13-1veld 3-Victoria
    8 okt.14:30Victoria O23-2 - Olympia '25 O23-1veld 4-Victoria
    8 okt.14:30Victoria 1 - Geinoord Nieuwegein 1veld 1-Victoria
    8 okt.14:30Unicum JO18-2 - Victoria JO18-4veld 4
    8 okt.15:15Victoria JO12-2 - Overbos sv. JO12-1veld 6-Victoria A
    8 okt.15:45Victoria Klassieke Veteranen - Spartaveld 3-Victoria
    8 okt.16:00Victoria MO17-1 - Gooi 't sc MO17-3veld 2-Victoria
    8 okt.16:30Victoria JO14-3 - DOSC JO14-2veld 1-Victoria
    8 okt.18:00VOVC - VOVCveld 1-Victoria
    8 okt.18:00VOVC - VOVCveld 3-Victoria
    8 okt.18:00VOVC - VOVCveld 2-Victoria
    14 okt.19:55Palm 2 - Victoria 1Lieberg veld 1
    14 okt.20:30Buitenboys sc. VR30+1 - Victoria VR30+1veld 2 A
    15 okt.10:15Victoria JO15-1 - Purmersteijn JO15-1veld 1-Victoria
    15 okt.10:30Kampong JO13-1 - Victoria JO13-1veld 1
    15 okt.11:15Kampong JO14-1 - Victoria JO14-1veld 2
    15 okt.11:15SCH '44 4 - Victoria 4veld 3
    15 okt.11:30VRC MO13-1 - Victoria MO13-1veld 3
    15 okt.12:00Buitenboys sc. O23-1 - Victoria O23-1veld 1
    15 okt.12:00HSV'69 O23-1 - Victoria O23-2veld 1
    15 okt.12:15Victoria 2 - IJsselmeervogels 2veld 1-Victoria
    15 okt.12:15Victoria MO15-1 - Graveland 's MO15-1 (9-tal)veld 2-Victoria
    15 okt.12:30Loosdrecht 5 - Victoria 3veld 2
    15 okt.12:45Achilles E JO16-1 - Victoria JO16-1veld 1 - Kunstgras
    15 okt.14:30Victoria JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1veld 1-Victoria
    15 okt.14:30Breukelen FC 1 - Victoria 1veld 1
    15 okt.15:00Victoria Klassieke Veteranen - Black Devils RAPveld 3-Victoria
    15 okt.16:45Victoria JO18-1 - BFC JO18-1veld 1-Victoria